ZOBACZ TAKŻE

O FIRMIE
 

Witam Państwa.

Firma, którą prowadzę działa na rynku Płocka i województwa mazowieckiego od 1988 roku.

Branża, w której świadczę usługi dotyczy robót inżynieryjno – sanitarnych w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym i wielorodzinnym, jak również dla przemysłowych obiektów budowlanych.

Oferuję Państwu kompleksowe usługi hydrauliczne wraz z doradztwem technicznym, usługą projektową w zakresie doboru urządzeń oraz materiałów instalacyjnych.

Posiadam niezbędną wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie, kadrę inżynierską z uprawnieniami, pracowniczą kadrę monterską oraz niezbędne narzędzia do wykonywania instalacji we wszystkich technologiach hydraulicznych i sanitarnych dostępnych na rynku polskim.

Wykonujemy usługi hydrauliczne i sanitarne na wysokim poziomie przy zachowaniu estetyki i czystości podczas realizacji usługi a na wykonane roboty udzielam gwarancji.

Dodatkowym atutem mojej firmy jest fakt, iż posiadam własną hurtownię materiałów sanitarnych, co pozwala na działanie w szerszym i konkurencyjnym zakresie na terenie Płocka i okolic poprzez sprzedaż materiałów hydraulicznych jak również usługę świadczoną z własnym materiałem podczas realizacji inwestycji.

O FIRMIE / OFERTA / REFERENCJE / KONTAKT
Wykonanie: